Hakkımızda

İlan sektöründe 2015 yılından beri hizmet veren www.ckilan.com günümüzün teknolojik gelişimine pararlel olarak kullanıcılarına aradığını kolayca bulmasını sağlayacak şekilde yazılım sağlamış ziyaretçilerimizin ilan yayımlamak isterken herhangi bir zorlukla karşılaşmamsı için site oldukça kullanışlı planlanmıştir. Site ihtiyaç ve gelişen şartlara göre seri olark güncellenmekte reklamlar ve saha çalışmaları ile her geçen gün kullanıcılarını artırmaktadır. ck ilan kurulduğu günden beri ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

ck ilan ile ilan sektöründe başarıyı hedefleyen bir girişimcinin, süreç içerisinde ihtiyaç duyabileceği her alandan uzmanı, tek merkezde toplayan altyapımız sayesinde, sorunlara en hızlı çözüm hedefleyen iş prensibimizin gereklerini yerine getirmekteyiz.
 
 Misyonumuz
 
Proföyonel veya bireysel satıcılarımızı yayınladıkları ilanlarla en kısa sürede müşterisine ulaşmalrını hedefleyen ck ilan alıcıların doğru bilgiye ürünle ilgili yeterli ayrıntıya sahip olarak pazarlığa oturmasını ve alıcı ve satıcının zarar etmeden ürünün değerinde alıp satılmasını misyon edindik.
 
 Vizyonumuz
 
 Yatırım yapmayı hedefleyen kişi ya da işletmelerin, işini layığıyla yapan profesyonel firmalarla çalışmalarını ve sektöre doğru bilgilerle başlayıp, doğru hedefe ulaşmalarını temin etmek.
 
 Değerlerimiz
 
 > Güvenilirlik
 
 > Hizmet Odaklılık
 
 > Konusunda Duyarlılık
 
 > Takım Ruhu
 
 > Yeniliğe Destek
 
 
 İnsan Kaynaklarımız
 
 > Kendi alanında en iyi olmayı hedefleyen, akademik bilgiyi iş sahasına uyarlayabilen
 
 > Yöneticilerinin ve müşterilerinin karşısına sorunlarla değil çözümlerle çıkan
 
 > Portföyündeki müşterileri iş ortağı gibi, müşteri sitelerini kendi sitesi gibi benimseyen
 
 > Portföyündeki işlerde oluşan aksamaları müşterisinden önce farkeden
 
 > Uzmanlık alanındaki gelişmeleri aksatmadan takip eden
 
 > Takım ruhuna yatkın
 
 
 Hizmet Anlayışımız
 
Kazanmanın, kazandırma sonrasında hakedilen bir değer olduğunu benimseyen, hakedişin gereklerini ihmallere feda etmeyen, küçük aksaklıkların büyük kayıplara neden olabileceğinin bilincinde bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz.