Ücretsiz İlan Yayınlama da ck ilan 24 Haziran 2020

Ücretsiz İlan Yayınlama da ck ilan

Ck ilan Elazığ ve Malatya’da Sahibinden Satılık, Kiralık İlanlar Sitesi
Ck ilan internet ilan sitesi 2015 yılından beri hizmet veren güçlü, dinamik, alt yapısı sağlam, kendini sürekli yenileyen ücretsiz ilan sitesidir.
Türkiye genelinde yapılan piyasa araştırmaları ile emlak, vasıta satış ve kiralama hizmetlerinde, firma tanıtımlarında satıcıların gerek ilan girmedeki zorluk gerekse ücret vermeme isteği nedeniyle satılık ürünlerini internete yükleyemedikleri görülmüştür.
Bu alandaki boşluğu doldurma adına 2015 yılında kurulan ck ilan internet sitesi ile ulusal alanda hizmet vermeye başlamıştır.
Neden Ck ilan sitesi:
Ck ilan gülcü alt yapılı ve sürekli güncellenen bir yazılıma sahiptir. SSL güvenlik sertifikalıdır. Yazılım, hosting ve seo çalışmaları ile alanında en iyi firmaları ile çalışmaktadır.
Ck ilan internet sitesine üye olmak ilan vermek çok kolay sınırsınız ve ücretsizdir Gerek kısa mesaj gerek whatsapp’dan gerekse mesengerdan bize ulaşan kullanıcılarımızın ilanları 5 dakika içinde ücretsiz ve süre sınırlaması olmadan yayınlanmaktadır.
Ck ilan internet sitesinde yayımladığınız ilanla ilanınızın bilgileri resimleri ve açıklayıcı kısımları ile alıcının kafasındaki tüm sorulara cevap bulabileceği bir site olarak hazırlanmıştır. İlanlarınızda satışa sunduğunuz ürünün tüm özelliklerini belirteceğiniz seçenekler vardır. Yeterli ışıkla doğru açılardan çekilen fotolarla satış oranınızı artırabilirsiniz. İlanınızın konumu doğru işaretleyerek adres karmaşasını önlersiniz.
Bedava hizmet olur mu?
Firma reklamlarınızı ücretsiz yayınlayarak tanıtımlarınızı artırabilirsiniz. Emlak, vasıta ve satılık diğer ürünleriniz için ücretsiz mağaza açabilirsiniz bu mağazalarda sayı ve süre sınırlaması olmadan ilanlarınızı yayımlaya bilirsiniz, ilanlarınıza ücretsiz doping desteği alabilirsiniz. Teknik ekibimiz 7 gün 24 saat aktif olup sorularınıza anında cevap vermektedir.