Satılık Kiralık İlan Yayınlama 24 Haziran 2020

Satılık Kiralık İlan Yayınlama

Ck ilan Elazığ ve Malatya’da Sahibinden Satılık, Kiralık İlan Sitesi

Ck ilan internet sitesi 2015 yılından beri hizmet veren güçlü, dinamik, alt yapısı sağlam, kendini sürekli yenileyen sahibinden satılık daire, kiralık daire sahibinden satılık araba, tarla satışı yapabileceğiniz ücretsiz sitesidir.

Türkiye genelinde yapılan piyasa araştırmaları ile emlak, vasıta satış ve kiralama hizmetlerinde, firma tanıtımlarında satıcıların gerek ilan girmedeki zorluk gerekse ücret vermeme isteği nedeniyle arz ettikleri ürünlerini internete yükleyemedikleri görülmesi üzerine bu alandaki boşluğu doldurma adına 2015 yılında kurulan ck ilan internet sitesi ile ulusal alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Sahibinden satılık araba ve daire satıcıları için ck ilan;
Kullanıcılar internet aramalarında arabam, sahibinden araba, satılık araba gibi anahtar kelimelerle araç araması yapmakta iken, gayrimenkul satışında ise sahibinden satılık daire veya aranılan ilin ismi ile aramalar yapılmaktadır. Örneğin Elazığ, Malatya kiralık daire, Elazığ, Malatya satılık daire, Elazığ Malatya satılık tarla gibi aramalar yaptığı gibi daha dar alanda arama yaparken Elazığ Ataşehir satılık daire veya Çaydaçıra satılık daire şeklinde arama yapmaktadır.

Neden Ck ilan sitesi:
Kolaylıkla ilanlarınızı yayınlayabileceğiniz sitemiz güçlü alt yapıya ve sürekli güncellenen bir yazılıma sahiptir. SSL güvenlik sertifikalıdır. Yazılım, hosting ve seo çalışmaları ile alanında en iyi firmaları ile çalışmaktadır.
Ck ilan internet sitesine üye olmak satış yapmak çok kolay sınırsınız ve ücretsizdir. sitemiz bu alanda öncüdür.
İnternet sitemizde satılık daire, araba, tarla gibi yayımladığınız ilanla, ilanınızın bilgileri resimleri ve açıklayıcı kısımları ile alıcının kafasındaki tüm sorulara cevap bulabileceği bir site olarak hazırlanmıştır. daire, araba arayan alcıların, ilanlarınızda satışa sunduğunuz ürünün tüm özelliklerini belirteceğiniz seçenekler vardır. Yeterli ışıkla doğru açılardan çekilen fotolarla sahibinden satılık araba ve sahibinden satılık dairelerin satış oranınızı artırabilirsiniz.
Daire, araba paylaşımlarında bedava hizmet olur mu?

Firma reklamlarınızı ücretsiz yayınlayarak tanıtımlarınızı artırabilirsiniz. Emlak, vasıta ve diğer ürünleriniz için ücretsiz mağaza açabilirsiniz bu mağazalarda sayı ve süre sınırlaması olmadan ilanlarınızı yayımlaya bilir ve ücretsiz doping desteği alabilirsiniz.
Teknik ekibimiz 7 gün 24 saat aktif olup sorularınıza anında cevap vermektedir.